PHIBROWS

Každé ráno vstávate o pár minút skôr a dokresľujete si obočie? Prichádza leto a Vy hľadáte vodeodolné ceruzky alebo tiene na obočie aby Vám ich bazén nezmyl? Možete s tým skoncovať ak si vyberiete správnu techniku tetovania obočia!

Brázdite internetom a hľadáte vhodný salón na tetovanie? Máte strach, že to bude veľmi hrubé, či veľmi tmavé? Povedala Vám kamoška, mama či kolegyňa v práci, že Vám to neodporúča alebo ste videli niekoho vo Vašom okolí kto obočie tetované má, ale Vám sa vôbec nepáči? Všetky tieto pocity sú na správnom mieste. Tetovanie obočia Vám dokáže zmeniť celý výraz Vašej tváre, takže strach chápeme. My Vám však pomožeme sa nebáť. V čom je Phibrows microblading iný?

  • Vaše obočie sa vymeria špecálnym kružidlom aby bolo dokonalo symetrické k Vašej tvári
  • Pigmenty sa vyberajú podľa farby Vašich chĺpkov na obočí a prirodzených vlasov
  • Upozorňujeme, že sa obočie po zakreslení može zdať hrubšie ako v skutočnosti bude (tak ako keby ste si obkreslili ruku, tiež vyzerá veľká) a farba obočia tesne po zákroku vyzerá taktiež oveľa tmavšie ako vo finále bude vyzerať
  • Pigmenty Phibrows neobsahujú ťažké kovy čo znamená zásadnú vec: neubližuje to Vašemu telu a obočie NEMENÍ FARBU
  • Phibrows Vám vydrží približne rok a pol, samozrejme záleží aj na Vašom organizme, lymfatickom systéme atď…
  • Pýtate sa prečo tak krátko? Práve preto, že je to pre Vás bezpečnejšie a tetovanie sa nerobí tak hlboko do pokožky ako kedysi. Každá koža postupom času ochabuje a Vy si za ten rok a pol , keď Vám obočie vybledne či sa úplne stratí možete premyslieť či tento zákrok podstúpite znova, alebo nie.
  • Obočie vo finále vyzerá neuveriteľne prirodzene, takže už žiadne pečiatkové obočia alebo obočia v modrej či šedej farbe.

 

Cena PhiBrows tetovania je 200 eur vrátane prvej korekcie a krému na starostlivosť.

 

Prídite si zmeniť pohľad a celkový výraz Vašej tváre.

Tešíme sa na Vás

PhiBrows Artist Nikol